-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-009475-a
Завершена
272 977.00
UAH без ПДВ
Номер:
86b86f639cff4c9e87e22a14fb125cc1
Внутрішній номер закупівлі:
29932020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-009475-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Забара Катерина 380569386224 voms.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
272 977.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 16:27 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 16:27 - 05.08.2026 00:00
Аукціон:
з 05.08.2026 14:43
Період кваліфікації:
05.08.2026 00:00 - 10.08.2026 15:22
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴272 977.00 Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення