-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення
Оголошено тендер
327 572.00
UAH
Номер:
954431fb39414176b99ea65dc51cc83f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-010605-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42686526
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, село Піщанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
327 572.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.07.2026 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяПіщанська
Сума327 572.00 UAH