• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме шлакоблок стіновий згідно ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали»

Завершена

73 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 71708ab99c404c4b8ab5f876c6a6cca8
Внутрішній номер закупівлі: 29930656
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-008116-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Продан +380663251674 osvitazakupka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 73 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 14:52 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 14:52 - 05.08.2026 00:00
Аукціон: з 05.08.2026 11:32
Період кваліфікації: 05.08.2026 00:00 - 05.08.2026 09:04
Період завантаження договору: 11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴73 333.33 Шлакоблок стіновий 40х20х20 см.