-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме шлакоблок стіновий згідно ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
Оголошено тендер
88 000.00
UAH
Номер:
307befdb887e4d7fbba441553c5cb9fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-009991-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41292510
-
Адреса:
57134, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н., селище Весняне, вул. Центральна, буд. 6-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41292510
-
Адреса:
57134, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н., селище Весняне, вул. Центральна, буд. 6-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме шлакоблок стіновий згідно ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.07.2026 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеснянська
Сума88 000.00 UAH