-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-008104-a
Завершена
145 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
bf9b812bcd69439993dc8e9e28e0c77f
Внутрішній номер закупівлі:
29930637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-008104-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35606756
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м.Корюківка, пров.Вокзальний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павло Панкратьєв +380465721296 kor.voda.2026@ukr.net https://kor-voda.its.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 14:51 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 14:51 - 06.08.2026 09:00
Аукціон:
з 07.08.2026 11:26
Період кваліфікації:
06.08.2026 09:00 - 07.08.2026 14:18
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 250.00 Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника