• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

174 300.00 UAH
Номер: ce8a4cfd78da49599c369e21e815a43c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-000320-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 174 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 28.07.2026 08:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума174 300.00 UAH