• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тренажер для привідних відвідних м'язів стегна

Завершена

87 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 670c8b9784f547c294204f04fa817dda
Внутрішній номер закупівлі: 29929819
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-007259-a   
Замовник: КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР"
Контактна особа: Володимир РАДЗІВІЛ +380678996682 doctor_lipov@ukr.net https://lolvld.lic.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 87 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 14:21 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 14:21 - 13.08.2026 10:00
Аукціон: 14.08.2026 13:58 - 14.08.2026 14:39
Період кваліфікації: 14.08.2026 14:39 - 18.08.2026 13:12
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴87 600.00 Тренажер для привідних відвідних м'язів стегна