-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажер для привідних відвідних м'язів стегна
Оголошено тендер
105 120.00
UAH
Номер:
381277d885914a01be7dd6dc5a9c0a29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-007981-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484505
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, місто Липовець, вул.Пирогова, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484505
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, місто Липовець, вул.Пирогова, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
105 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тренажер для привідних відвідних м'язів стегна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесу
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 13:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
тренажер для привідних відвідних м'язів стегна
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума105 120.00 UAH