-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення Козинецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Козинці, вул.Шкільна, 35, код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-007023-a
Торги не відбулися
860 915.83
UAH без ПДВ
Номер:
75246c679e80456eade89f542709158c
Внутрішній номер закупівлі:
29929574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-007023-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38571999
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, улиця Садова, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Горошко Алла Олександрівна 380459795212 market.dep@irpin-med.center
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
860 915.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 14:16 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 14:16 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴860 915.83 Капітальний ремонт системи опалення Козинецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Козинці, вул.Шкільна, 35, код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник