-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення Козинецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Козинці, вул.Шкільна, 35, код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
Оголошено тендер
1 033 099.00
UAH
Номер:
409add73145f4a37b8ae4cc4d3f4d37b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-011928-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38571999
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, улиця Садова, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38571999
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, улиця Садова, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 033 099.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт системи опалення Козинецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Козинці, вул.Шкільна, 35, код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.07.2026 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяІрпінь
Сума1 033 099.00 UAH