• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)

Торги не відбулися

14 166.67 UAH без ПДВ
Номер: 320d5fdbf9214fab8399793db4c921fd
Внутрішній номер закупівлі: 29929016
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-006475-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Максим Черпіта +380630219610 novogradtmotender1@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 13:50 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 13:50 - 05.08.2026 01:00
Аукціон: з 06.08.2026 14:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 166.67 Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)