-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)
Оголошено тендер
17 000.00
UAH
Номер:
ad894b4a083943bda68b7095e9ffa2c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-003496-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)
Примітки:
Відповідно до Особливостей затверджених Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 10:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Видалення побутових відходів (змішані)
Кількість
250 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 000.00 UAH