-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски)
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-004546-a
Завершена
137 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
c1222997955d447db4f4a1f79de2e0ac
Внутрішній номер закупівлі:
29927085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-004546-a
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія БИВАЛЬЦЕВА +380669345215 n.byvaltseva@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 11:56 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 11:56 - 05.08.2026 10:00
Аукціон:
06.08.2026 14:00 - 06.08.2026 14:23
Період кваліфікації:
06.08.2026 14:23 - 14.08.2026 09:11
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 500.00 код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски)