• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Жорсткі диски

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: fbb5a2eaa1c04eea8fef271fa17a53c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-003618-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "ПРОЗОРРО"
Замовник: ДП "ПРОЗОРРО"
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Жорсткі диски
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування: 28.07.2026 10:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 000.00 UAH