-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) НК 024:2023 - 36386 -рефрактометр офтальмологічний автоматичний НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» W02079013 - ЛАБОРАТОРНІ РЕФРАКТОМЕТРИ; безконтактний тонометр з пахіметром НК 024:2023 - 35399 Тонометр офтальмологічний із живленням від мережі НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - Z12120122- ТОНОМЕТРИ
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-004060-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою
Торги не відбулися
662 222.50
UAH без ПДВ
Номер:
f120ea1aad1d42a296b0ddc7ffb84e31
Внутрішній номер закупівлі:
29926606
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-004060-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ І КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42352786
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 17 ,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оперук Людмила 380668836940 operukluda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
662 222.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 11:52 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 11:52 - 05.08.2026 10:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴662 222.50 ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) НК 024:2023 - 36386 -рефрактометр офтальмологічний автоматичний НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» W02079013 - ЛАБОРАТОРНІ РЕФРАКТОМЕТРИ; безконтактний тонометр з пахіметром НК 024:2023 - 35399 Тонометр офтальмологічний із живленням від мережі НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - Z12120122- ТОНОМЕТРИ