-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) НК 024:2023 - 36386 -рефрактометр офтальмологічний автоматичний НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» W02079013 - ЛАБОРАТОРНІ РЕФРАКТОМЕТРИ; безконтактний тонометр з пахіметром НК 024:2023 - 35399 Тонометр офтальмологічний із живленням від мережі НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - Z12120122-
Оголошено тендер
794 667.00
UAH
Номер:
3cc189488ca7473094bd8ab4744dc9f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-004549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ І КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42352786
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 17 ,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ І КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42352786
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 17 ,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
794 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) НК 024:2023 - 36386 -рефрактометр офтальмологічний автоматичний НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» W02079013 - ЛАБОРАТОРНІ РЕФРАКТОМЕТРИ; безконтактний тонометр з пахіметром
НК 024:2023 - 35399 Тонометр офтальмологічний із живленням від мережі
НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - Z12120122-
Примітки:
Місцезнаходження: Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, 76018, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 17
Категорія замовника: згідно п.3 ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
КОД ЄДРПОУ 42352786
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023:
35399 Тонометр офтальмологічний із живленням від мережі
Дата опублікування:
28.07.2026 11:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНСЗУ первинка власні кошти
Сума794 667.00 UAH