-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-003739-a
Завершена
744 444.44
UAH без ПДВ
Номер:
46db0ffc90604f5787bb45c3682c8c73
Внутрішній номер закупівлі:
29926288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-003739-a
Замовник:
Житомирводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344065
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій Козловський +380503482003 logistics@vodokanal.zt.ua https://vodokanal.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
744 444.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 11:27 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 11:27 - 05.08.2026 10:00
Аукціон:
з 06.08.2026 13:12
Період кваліфікації:
05.08.2026 10:00 - 05.08.2026 11:33
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴744 444.44 Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь