-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Оголошено тендер
893 333.33
UAH
Номер:
42d6f43c2f3b44febe005d3ea4cc6a5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-004521-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Житомирводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344065
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Житомирводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344065
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
893 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
28.07.2026 11:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума893 333.33 UAH