• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональні пристрої

Завершена

567 398.61 UAH без ПДВ
Номер: 1ce81d79df0645f8bbe205c37135c1cd
Внутрішній номер закупівлі: 29924984
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-002415-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Контактна особа: Єрошенко Марина Юліївна +380432504537 gu@vn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 567 398.61 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 10:44 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 10:44 - 05.08.2026 14:00
Аукціон: з 06.08.2026 12:14
Період кваліфікації: 05.08.2026 14:00 - 07.08.2026 14:23
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴567 398.61 Багатофункціональні пристрої