-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої
Оголошено тендер
680 878.33
UAH
Номер:
366454c840d146d9b14c3adc8e4b8109
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-002160-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13322403
-
Адреса:
21005, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Зодчих,22
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13322403
-
Адреса:
21005, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Зодчих,22
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
680 878.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональні пристрої
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.07.2026 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума680 878.33 UAH