• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Граблі віялові з держаком

Завершена

140 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d46c3cbff911417b8a4502d5fb8ea916
Внутрішній номер закупівлі: 29924223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-001666-a   
Замовник: Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
Контактна особа: Сольський Олег Олександрович 380445632767, 380672202671 kk_tender@kkdarn.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 10:30 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 10:30 - 10.08.2026 00:00
Аукціон: 10.08.2026 14:57 - 10.08.2026 15:26
Період кваліфікації: 10.08.2026 15:26 - 11.08.2026 15:01
Період завантаження договору: 17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 000.00 Граблі віялові з держаком