-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Граблі віялові з держаком
Оголошено тендер
168 000.00
UAH
Номер:
2d48c76e75f54ff8a6869b86e6b4b292
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-001432-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39604270
-
Адреса:
02175, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 148-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39604270
-
Адреса:
02175, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 148-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Граблі віялові з держаком
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 09:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДарницький
Сума168 000.00 UAH