-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підлогове гомогенне ПВХ покриття, шнур для пайки, галтель, плінтус
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-010358-a
Кількість: 4 найменування, згідно Технічної специфікації
Завершена
171 107.50
UAH без ПДВ
Номер:
ff2d0c2f759b4291ab017c2be9bc1016
Внутрішній номер закупівлі:
29921004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-010358-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20761103
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, м.Львів, ВУЛ.ДЖ.ВАШИНГТОНА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Костенко +380322591953 olenakos021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 107.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 16:47 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 16:47 - 04.08.2026 18:00
Аукціон:
з 05.08.2026 12:55
Період кваліфікації:
04.08.2026 18:00 - 07.08.2026 11:15
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 107.50 Підлогове гомогенне ПВХ покриття, шнур для пайки, галтель, плінтус