-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підлогове гомогенне ПВХ покриття, шнур для пайки, галтель, плінтус
Оголошено тендер
205 329.00
UAH
Номер:
5fb6d0d9364842f2b75ce28bc4a1f831
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-012676-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20761103
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, м.Львів, ВУЛ.ДЖ.ВАШИНГТОНА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20761103
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, м.Львів, ВУЛ.ДЖ.ВАШИНГТОНА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
205 329.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підлогове гомогенне ПВХ покриття, шнур для пайки, галтель, плінтус
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.07.2026 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума205 329.00 UAH