-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал для закладів загальної середньої освіти», код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-009520-a
Завершена
499 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
c59cdfa7b40f4a34937a8f1c07f46b5d
Внутрішній номер закупівлі:
29920191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-009520-a
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 16:14 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 16:14 - 04.08.2026 16:16
Аукціон:
з 05.08.2026 15:53
Період кваліфікації:
04.08.2026 16:16 - 06.08.2026 17:16
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 700.00 Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал для закладів загальної середньої освіти», код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням