-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал для закладів загальної середньої освіти», код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Оголошено тендер
599 640.00
UAH
Номер:
12e83f1b9f9c4b298a865691a85d2e3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-008404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
599 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал для закладів загальної середньої освіти», код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.07.2026 14:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 2 клас
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 3 клас
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «Географія» для закладів загальної середньої освіти, 7 клас
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «Хімія» для закладів загальної середньої освіти, 9 клас
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» для закладів загальної середньої освіти, 10 клас
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» для закладів загальної середньої освіти, 11 клас
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяЕнергодар
Сума599 640.00 UAH