• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої: кондиціонери з монтажем (уточнюючий код 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон до початку аукціону залишилося 12 годин
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Аукціон

до початку аукціону залишилося 12 годин

217 970.34 UAH без ПДВ
Номер: be20db91fb3e4eff89fb37c38fdb5b10
Внутрішній номер закупівлі: 29920010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-009356-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
Контактна особа: Котенко Андрій Федорович 380675082098 tender.derzhprom7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 217 970.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 16:05 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 16:05 - 10.08.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴217 970.34 ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої: кондиціонери з монтажем (уточнюючий код 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря)