-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої: кондиціонери з монтажем (уточнюючий код 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря)
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-009356-a
Аукціон
до початку аукціону залишилося 22 години
217 970.34
UAH без ПДВ
Період оскарження:
27.07.2026 16:05 - 07.08.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Усунення дискримінаційних вимог
Номер:
858b37bd4aad49f59870f9a8a9deaed9
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-27-009356-a.a1
Назва:
Усунення дискримінаційних вимог
Скарга:
Внесення змін то технічної специфікації
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга до АМКУ.pdf 31.07.2026 23:39
- pasport_Kanion_KWSM_12IR410AHF.pdf 31.07.2026 23:39
- pasport_Kanion_KWSM_18IR410AHF.pdf 31.07.2026 23:39
- Скарга до АМКУ.docx 31.07.2026 23:39
- Запропонований Додаток 2 технічні вимоги(ТСЛ) зі змінами.doc 31.07.2026 23:39
- sign.p7s 31.07.2026 23:40
- рішення від 04.08.2026 № 9371.pdf 04.08.2026 15:04
- Інформація про резолютивну частину рішення від 12.08.2026 № 9754.pdf 13.08.2026 14:45
- рішення від 12.08.2026 № 9754.pdf 17.08.2026 12:29
- Порівняльна таблиця.xls 06.08.2026 16:21
- Пояснення по суті скарги.docx 06.08.2026 16:21
- Пояснення по суті скарги.pdf 06.08.2026 16:21
- Додаток 2 технічні вимоги(ТСЛ) 06082026.doc 06.08.2026 16:21
- Orion Evo OE12TC1 - Nordis.pdf 06.08.2026 16:21
- Кондиціонер TCL TAC-12CHSD_TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI.pdf 06.08.2026 16:21
- Кондиціонер TCL TAC-18CHSD_TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI.pdf 06.08.2026 16:21
- Orion Evo OE18TC1 - Nordis.pdf 06.08.2026 16:21
- Кондиціонери Osaka Aura Inverter R32 Wi-Fi – безшумна серія до -30°C _функція ніжний вітер.pdf 06.08.2026 16:21
- Тех_характ_OSAKA_2025_2026_Побутові_моделі_RA_.xlsx 06.08.2026 16:21
- Порівняльна таблиця корегована.xls 06.08.2026 16:36
Дата прийняття скарги до розгляду:
31.07.2026 23:42
Дата розгляду скарги:
12.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
04.08.2026 15:04
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
17.08.2026 12:35
Дата виконання рішення Замовником:
04.09.2026 14:48
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Замовником виконано рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме внесені зміни до процедури закупівлі: ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої: кондиціонери з монтажем (уточнюючий код 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря) оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за №UA-2026-07-27-009356-a
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
2d7d65e809984967a2834c0ed3941ec1
Заголовок пункту скарги:
Внесення змін то технічної специфікації
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на лот
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Усунення дискримінаційних вимог щодо збільшення потенційного кола учасників в державній закупівлі
×
-
Назва доказу:
pasport_Kanion_KWSM_18IR410AHF.pdf
-
Повʼязаний документ:
pasport_Kanion_KWSM_18IR410AHF.pdf
-
-
Назва доказу:
pasport_Kanion_KWSM_12IR410AHF.pdf
-
Повʼязаний документ:
pasport_Kanion_KWSM_12IR410AHF.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Запити Органу оскарження
Номер:
4b34d9f1e3344726b02f91e8a25dcea0
Тема запиту:
Корегована порівняльна таблиця
Текст запиту:
Актуальна таблиця
Дата опублікування:
06.08.2026 16:36
Номер:
4f90e00a6c2740eeb0b22b350b43fcbf
Тема запиту:
Пояснення по суті скарги
Текст запиту:
Додається
Дата опублікування:
06.08.2026 16:21