-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура Ліхтарі різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-008706-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
464 274.60
UAH без ПДВ
Номер:
a66b704a2c554670b9396842245ae8f1
Внутрішній номер закупівлі:
29919373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-008706-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свірський Євген Олександрович 380442383348 Svirskyi.YO@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 274.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 15:39 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 15:39 - 04.08.2026 12:00
Аукціон:
з 05.08.2026 13:22
Період кваліфікації:
04.08.2026 12:00 - 12.08.2026 11:18
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 274.60 Ліхтарі різні