• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ліхтарі різні

Оголошено тендер

557 129.52 UAH
Номер: 2c4e6371f4754293ba1d8456efddbf6d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-010118-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 557 129.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ліхтарі різні
Примітки: 01-282540-26, Уповноважена особа – Майдан Д.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування: 27.07.2026 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума557 129.52 UAH