-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. Нова від км. 0+350 до км. 0+550 в с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-004161-a
Завершена
765 985.00
UAH без ПДВ
Номер:
50440242684d4b0f98266f143988b308
Внутрішній номер закупівлі:
29914826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-004161-a
Замовник:
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394875
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с. Великі Гаї, вулиця Галицька, 47
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Хамуляк +380676760821 irunahamuliak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
765 985.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 12:00 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 12:00 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.08.2026 11:15
Період кваліфікації:
04.08.2026 00:00 - 07.08.2026 15:41
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴765 985.00 Поточний ремонт ділянки вул. Нова від км. 0+350 до км. 0+550 в с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області