-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. Нова від км. 0+350 до км. 0+550 в с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області
Оголошено тендер
919 182.00
UAH
Номер:
26cd5b94dab04cdc991f93fd21f6746c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-003675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394875
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с. Великі Гаї, вулиця Галицька, 47
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394875
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с. Великі Гаї, вулиця Галицька, 47
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
919 182.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ділянки вул. Нова від км. 0+350 до км. 0+550 в с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.07.2026 11:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт ділянки вул. Нова від км. 0+350 до км. 0+550 в с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7460 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликогаївська
Сума919 182.00 UAH