• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Диски щіточні (34920000-2 «Дорожнє обладнання»), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

746 603.33 UAH без ПДВ
Номер: 574d8eef74cb4448baae9b5f793d894f
Внутрішній номер закупівлі: 29914788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-004118-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
Контактна особа: Щербина Марина Олександрівна 380970022366 shcherbynamaryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 746 603.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 12:02 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 12:02 - 04.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.08.2026 14:17
Період кваліфікації: 04.08.2026 00:00 - 10.08.2026 10:06
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴746 603.33 Диски щіточні