-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски щіточні (34920000-2 «Дорожнє обладнання»), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
895 924.00
UAH
Номер:
72101ae1f5d0450eb198a8dc3f1f04b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-005077-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359121
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Фрунзе, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359121
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Фрунзе, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
895 924.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Диски щіточні (34920000-2 «Дорожнє обладнання»), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.07.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума895 924.00 UAH