-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова паливні
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-003455-a
Торги відмінено
2 515 916.66
UAH без ПДВ
Номер:
0fa54139a6954fea81bbf5b1f4ea99aa
Внутрішній номер закупівлі:
29914138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-003455-a
Замовник:
Чижівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04344133
-
Адреса:
11725, Україна, Житомирська область, с. Чижівка, вул. Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Костюченко +380969624841 tender13qwert13@ukr.net http://chyzhivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 515 916.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 11:30 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 11:30 - 05.08.2026 17:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0c8e429ae2844c4ab9d65d855a5fd43c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
в суму помилково включила ПДВ
Період оскарження:
27.07.2026 13:26 - 07.08.2026 00:00
Дата опублікування:
27.07.2026 13:26
Дата виконання:
07.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
a64d548b521c4a2cb912eb67ff72f33a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
в суму помилково включане ПДВ
Дата опублікування:
27.07.2026 13:24
Дата виконання:
27.07.2026 13:24
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴2 515 916.66 Деревина паливна