• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дрова паливні

Оголошено тендер

3 019 100.00 UAH
Номер: 3871cdf3ef994d9b9b0a745cdbe4b178
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-004095-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чижівська сільська рада
Замовник: Чижівська сільська рада
Очікувана вартість: 3 019 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дрова паливні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 27.07.2026 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дрова паливні
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1400 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧижівська
Сума79 790.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧижівська
Сума6 469.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧижівська
Сума2 643 869.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧижівська
Сума161 738.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧижівська
Сума127 233.50 UAH