-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-003300-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 р.
Завершена
1 080 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
03a96bce76184da2b3dbc53acdc3bfc0
Внутрішній номер закупівлі:
29913977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-003300-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кондратьєва Анастасія 380953536606 tarisanna11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 080 340.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 11:25 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 11:25 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
04.08.2026 12:01 - 04.08.2026 12:24
Період кваліфікації:
04.08.2026 12:24 - 05.08.2026 10:53
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 080 340.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі