• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Оголошено тендер

1 296 408.00 UAH
Номер: 742e9a51a47543c093567c1be463c893
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-004025-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Очікувана вартість: 1 296 408.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 р.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.07.2026 11:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства та місцевий бюджет
Сума1 296 408.00 UAH