• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти

Завершена

2 250 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1e26bec0061c43fcb1fb4a8e0400b674
Внутрішній номер закупівлі: 29913060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-002375-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП"
Контактна особа: Миронець Катерина 380933613610 ko_myronets@izotop.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 10:55 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 10:55 - 04.08.2026 00:00
Аукціон: 04.08.2026 12:46 - 04.08.2026 13:09
Період кваліфікації: 04.08.2026 13:09 - 10.08.2026 09:35
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 250 000.00 Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти