-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
2 700 000.00
UAH
Номер:
881a1b6f5ff64270a936b5099fb77d0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-002850-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308322
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 152
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308322
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 152
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
27.07.2026 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 700 000.00 UAH