• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ролетні ворота

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на закупівлю.

Торги не відбулися

222 285.83 UAH без ПДВ
Номер: 5bf43d3c4a384e529f96bd629b711249
Внутрішній номер закупівлі: 29911477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-000792-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Договірний Відділ +380937129534 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 222 285.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 09:32 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 09:32 - 04.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.08.2026 13:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴222 285.83 Ролетні ворота