• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ролетні ворота

Оголошено тендер

266 743.00 UAH
Номер: 8c0d9d8ac8fb4d2abe5b5202b5f1495f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-000855-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 266 743.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ролетні ворота
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.07.2026 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума266 743.00 UAH