-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з влаштування вентиляційної системи Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 9 (ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-010599-a
Торги не відбулися
1 490 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f7280d7a77f64481a2453cb041f060c7
Внутрішній номер закупівлі:
29909430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-010599-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059382
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Пушкінська, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коноплюк Оксана +380412473259, +380412473259 fin_zmcnttum@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 490 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 21:13 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 21:13 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:45
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c37ac74b194b4aeea277864a345ed822
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до листа Департаменту освіти Житомирської міської ради від 20.08.2026 року №2533, у зв’язку з перерозподілом видатків, затверджені бюджетні асигнування за КПКВК 0611070, КЕКВ 2240 на 2026 рік для Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді установи були зменшені.
Зважаючи на вищевикладене, фінансування видатків на завершення процедури закупівлі Поточний ремонт з влаштування вентиляційної системи Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 9 (ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи) - UA-2026-07-24-010599-a та подальше укладання договору про закупівлю у поточному бюджетному році не передбачено.
Враховуючи вищевикладене, закупівлю за предметом Поточний ремонт з влаштування вентиляційної системи Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 9 (ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи) - UA-2026-07-24-010599-a відмінити на підставі пункту 50 Постанови, а саме у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
21.08.2026 15:20 - 01.09.2026 00:00
Дата опублікування:
21.08.2026 15:20
Дата виконання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 490 000.00 Поточний ремонт з влаштування вентиляційної системи Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 9 (ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи)