-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл., c. Степанівка)
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-009950-a
Торги не відбулися
700 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
84fa7f3b977043a3a5f8579eeca48f03
Внутрішній номер закупівлі:
29908785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-009950-a
Замовник:
Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417259
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Палладіна, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чулкова Наталія Миколаївна +380444246253 igtender@ukr.net http://www.igph.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 16:52 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 16:52 - 01.08.2026 09:00
Аукціон:
з 03.08.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Послуги з поточного ремонту будівлі МО «ОДЕСА» (Одеська обл.,с. Степанівка)