• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)

Оголошено тендер

700 000.00 UAH
Номер: a5d4ea4a9b6c49ceb4918c1661d878b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-005219-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
Замовник: Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.06.2026 12:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума700 000.00 UAH