-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-009025-a
Торги не відбулися
126 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
8d29af54d75442f8b9ca7b30f669544d
Внутрішній номер закупівлі:
29907863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-009025-a
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар’я Гурковська +380969204279 d.gurkovska@dru.com.ua http://dru.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 15:57 - 30.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 15:57 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 666.67 Ноутбук