-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
152 000.00
UAH
Номер:
36079c8613d541728f35f74887a769c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-007305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютери
Дата опублікування:
24.07.2026 13:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення безперервності роботи в умовах військового стану, дистанційної роботи та покращення умов енергонезалежності, у замовника є необхідність у придбанні для співробітників, з технічного адміністрування та підтримки серверної архітектури, персональний робочий компʼютер у вигляді ноутбуку
-
Дата публікації:
24.07.2026 13:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24 ГБ/2 TБ 2026 (MJLV4UA/A) Silver
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума152 000.00 UAH