-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прожектор далекого світла Utility 100 Вт настінний ручне управління 12 В дальність 500 м Osculati IP54 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005961-a
Торги не відбулися
17 802.50
UAH без ПДВ
Номер:
db344f10c8dd40a59618844d44d87498
Внутрішній номер закупівлі:
29904797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005961-a
Замовник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Фелдеши +380686440453 kvk80.feldesh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 802.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 13:28 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 13:28 - 03.08.2026 13:21
Аукціон:
з 04.08.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 802.50 Прожектор далекого світла