-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прожектор далекого світла Utility 100 Вт настінний ручне управління 12 В дальність 500 м Osculati IP54
Оголошено тендер
21 362.00
UAH
Номер:
6500a2d76363420c8afea6710211f0dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-007248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 362.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прожектор далекого світла Utility 100 Вт настінний ручне управління 12 В дальність 500 м Osculati IP54
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2026 13:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Прожектор далекого світла Utility 100 Вт настінний ручне управління 12 В дальність 500 м Osculati IP54
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 362.00 UAH