-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для автоматичного аналізатора газів крові та електролітів EASYSTAT. Реагенти: EasyStat Reagent Module Реагентний модуль Easy Stat, EasyBloodGas/EasyStat Capillary Tube Kit Набір капілярів EasyBloodGas/EasyStat, EasyStat Са++ Electrode Ca++ електрод EasyStat, EasyStat/ EasyBloodGas/Easy Electrolyte Reference Electrode Рефересний електрод Easy Electrolytes EasyBloodGas/EasyStat.
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005549-a
Завершена
207 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
44f6689a9dfc4d39ba2ceb1912cf503c
Внутрішній номер закупівлі:
29904368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005549-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 13:06 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 13:06 - 01.08.2026 10:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:58
Період кваліфікації:
01.08.2026 10:00 - 03.08.2026 10:30
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 080.00 Реагенти для автоматичного аналізатора газів крові та електролітів EASYSTAT.